Regulamin

Informacje dla klientek

Bardzo mi miło, że masz ochotę skorzystać (bądź już korzystasz) z moich usług. Przeczytaj proszę poniższe wskazówki, które ułatwią nam współpracę

W celu umówienia się na wizytę preferuję kontakt:

Telefoniczny/sms/Messenger/WhatsApp:
604 78 68 79
W wiadomości podaj proszę dni i przedział czasowy w jakim jesteś dostępna. Nie zapomnij dodać jaki zabieg Cię interesuje.

Jeśli nie odbieram telefonu i nie odpisuję na wiadomości, jest duże prawdopodobieństwo, że próbujesz się ze mną skontaktować w trakcie zabiegu lub poza godzinami mojej pracy.

Godziny otwarcia salonu:
Pon.- Pt. 12:00-20:00
Będę wdzięczna za cierpliwość- oddzwonię/odpiszę najszybciej jak będzie to możliwe. Nie zdarza mi się zapominać, natomiast czasami trochę to trwa.

Dlaczego umawianie wizyt bezpośrednio w salonie jest dla mnie niewygodne?
Ponieważ szanuję czas osoby która właśnie korzysta z moich usług i prawdopodobnie ma ochotę na chwilę relaksu a moje ciągłe wstawanie do kalendarza na pewno nie sprzyja odpoczynkowi i zdecydowanie wydłuża czas wizyty. Liczę na Twoje zrozumienie.

Bardzo cenię sobie punktualność, szanuję Twój czas i staram się nie mieć opóźnień, a nawet jeśli się zdarzy to zawsze Cię o tym poinformuję. Tego samego oczekuję od Ciebie.

Ogromna prośba. Nie przyjeżdżaj proszę na zabieg przed czasem (myślę, że 5min wcześniej jest ok). Jeśli przyjechałaś samochodem, poświęć te kilka minut extra na wyciszenie się, rozmowę telefoniczną na którą nie miałaś czasu w ciągu dnia i daj mi kilka minut na łyk herbaty i przełknięcie obiadu oraz na przygotowanie stanowiska pracy. Obie chcemy żeby było czysto i przyjemnie. Ja też potrzebuję chwili przerwy po to żeby jak najlepiej się Tobą zająć.

Postaraj się przychodzić na zabieg sama. Jest to czas dla Ciebie, wykorzystaj go. Nie jest łatwo wykonywać usługę kiedy trzymasz dziecko na kolanach.
Jeśli jesteś chora, proszę odwołaj wizytę! Dla swojego i mojego komfortu.

Proszę Cię o przemyślane umawianie wizyt. Wiem, że wszystkiego nie możemy przewidzieć i oczywiście pomijam sytuacje losowe które mogą przytrafić się każdemu (mi również) ale jeśli notorycznie odwołujesz/przekładasz wizyty wprowadzasz chaos w mój grafik. Staram się być wyrozumiała ale Ty też spróbuj.

Zawsze masz prawo odwołać wizytę i NIE MUSISZ podawać przyczyny. Korzystaj z tego, nie ma nic gorszego jak brak kontaktu z Tobą.
Wystarczy wiadomość: odwołuję wizytę. Zrób to chociaż dwa dni przed planowanym spotkaniem. Daj szansę innej klientce z listy rezerwowej. Na pewno się ucieszy, może ktoś kiedyś też zwolni dla Ciebie miejsce.

Jeśli jesteś umówiona na kilka zabiegów w ciągu jednej wizyty i podjęłaś decyzję, że z któregoś rezygnujesz, poinformuj mnie o tym wystarczająco wcześnie tak abym mogła wpisać kogoś na to miejsce.
Dziękuję za zrozumienie.
Kamila Kochan